Miezen treffen auf TV Beyeröhde-Wuppertal
Jechał po asfalcie z opuszczonym kultywatorem. Miał ponad 1,5 promila
Policjant z Łęcznej w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego traktorzystę. Mężczyzna jadąc ciągnikiem po asfalcie miał opuszczony kultywator rolniczy. Okazało się, że 63-latek jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje postępowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Funkcjonariusz będący poza służbą zauważył kierującego ciągnikiem rolniczym, który jechał bez włączonych świateł całą szerokością asfaltu i miał podłączony i opuszczonym kultywator.

Jak się okazało 63-letni mieszkaniec gminy Ostrów Lubelski miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto, jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Nowy odcinek drogi, którą jechał nieodpowiedzialny kierowca, na szczęście nie został uszkodzony.

Wkrótce 63-latek za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjant w czasie wolnym od służby zauważył traktorzystę, który wzbudził jego zainteresowanie tym, że jechał po ulicy i „orał” asfalt.

No ale zęby od kultywatora to porządnie naostrzył a gminie i wójtowi chwała że położyli porządny asfalt 😉

Rozkopaczew sama nazwa zobowiązuje … Chłop wziął sobie do serca i zrobil Rozpierd…aczew …a co kto bogatemu zabroni???

Funkcjonariusz zatrzymał kierowcę i wezwał na miejsce patrol. Okazało się, że 63-letni traktorzysta ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, nie posiadał uprawnień do prowadzenia ciągnika. Jak informuje policja, odcinek drogi, którą jechał rolnik, nie został uszkodzony.

Materiały zamieszczone na stronie internetowej lublin112.pl, w szczególności filmy, zdjęcia, artykuły autorskie stanowią własność dziennikarzy oraz fotoreporterów serwisu i podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w częściach bez zgody redakcji lublin112.pl stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.06.90.631, z późniejszymi zmianami).

Policjant zaraz po zatrzymaniu kierowcy wezwał na miejsce patrol, który potwierdził jego podejrzenia. Okazało się bowiem, że 63-letni mieszkaniec gm. Ostrów Lubelski miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto, jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Nowy odcinek drogi, którą jechał nieodpowiedzialny kierowca, na szczęście nie został uszkodzony.

Lublin112.pl Wiadomości z Lublina i regionu. Lublin, Lubelskie, Lubelszczyzna Jedyna taka strona w Lublinie Lublin na sygnale

Wczoraj po godz. 20:00 w miejscowości Rozkopaczew policjant z Łęcznej w czasie wolnym od służby, wspólnie ze swoim znajomym zatrzymał nietrzeźwego traktorzystę. Funkcjonariusz zauważył kierującego ciągnikiem rolniczym, który jechał bez włączonych świateł całą szerokością asfaltu i miał podłączony i opuszczonym kultywator.

Reklam jest mniej i są bardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki reklamom finansujemy nasz rozwój, dzięki czemu nasz serwis nie wymaga opłat

Teraz 63-latek za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Twoje dane są u nas bezpieczne.Zgodę na przetwarzanie danych możesz wycofać w każdej chwili na stronie Polityka Prywatności.

0 ‹ wróć /* */ W miejscowości Rozkopaczew (woj. lubelskie) policjant zobaczył traktor z opuszczonym kultywatorem rolniczym – urządzeniem wykorzystywanym do spulchniania ziemi. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał kierowcę.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Kierowca odpowie przed sądem, grożą mu nawet dwa lata pozbawienia wolności. Droga, którą poruszał się rolnik, nie została uszkodzona.

Administratorem Twoich danych osobowych będziemy my, tj. spółka ITLU Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie oraz nasi Partnerzy (reklamodawcy).

Okazało się, że 63-letni rolnik ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie miał też uprawnień do prowadzenia ciągnika.

Przysługuje Ci też prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz tutaj.